Kings of the Kop — چرا امضاهای لیورپول همیشه باعث احترام می شوند

هیچ دسته ای از طرفداران وفادار به اندازه پایان Kop وجود ندارد (همانطور که وفاداران لیورپول دوست دارند خود را بخوانند) — که امضاهای لیورپول و کلکسیون های امضا شده لیورپول به طور کلی همیشه در لیست های موفق فروشندگان یادگارهای ورزشی موفق هستند. برخلاف برخی از باشگاه‌های بزرگی که می‌توانید به آنها اشاره کنید، هر کسی که به نظر می‌رسد هواداران بیشتر در نتیجه موفقیت جذب آن‌ها شده‌اند تا هر وفاداری عمیق، مردم و دخترانی که تمام کلکسیون‌های فوتبال لیورپول را در پایان فصل در باشگاه جمع‌آوری می‌کنند. ضخیم، نازک و غیره، برای زندگی. اغلب، حتی، برای نسل ها.

آهنگی در تراس‌های آنفیلد خوانده می‌شود که شور و شوق طرفداران لیورپول را برای امضاهای لیورپول و همه انواع کلکسیون‌های امضا شده لیورپول به خوبی در بر می‌گیرد. “پیش برو، اینچ آنها آواز می خوانند: “با امید در قلبت راه برو، و هرگز تنها راه نخواهی رفت.” برای باشگاهشان: عشقی که برای خوشحالی فروشندگان یادگاری، خود را با خرید تقریباً بی‌اهمیت کلکسیون‌های فوتبال لیورپول نشان می‌دهد. ، یا جایی که — فقط تا زمانی که این یک مقاله اصیل باشد، بخشی واقعی از کلکسیون های فوتبال لیورپول است که آنها می توانند به عنوان یادآوری از باشگاهی که برای آنها اهمیت زیادی دارد، ببرند و نگه دارند.

می‌توانید شور و شوق آنها را در وسعت کلکسیون‌های امضا شده لیورپول که برای خرید در اینترنت در دسترس هستند، ببینید. برخلاف امضاهایی که برای بسیاری از باشگاه‌های دیگر امور مالی فوتبال لیورپول فروخته می‌شوند، لیورپول کلکسیون‌ها و امضاهای لیورپول هنوز در 19 سال گذشته بسیار متفاوت است، با امضای فیل تامپسون و کنی داگلیش به اندازه امضاهای استیون جرارد یا فرناندو تورس. فقط باید تصور کرد که یک هوادار لیورپول چه لذتی را دریافت می‌کند، مثلاً، یک تکه از کلکسیون‌های فوتبال لیورپول به یاد دروازه‌بان افسانه‌ای بروس گروبلر، یا برخی از بازیکنان بزرگ دهه هفتادی که همیشه لباس پوشیده بودند، تا بدانیم چه چیزی باعث انگیزه کاپ می‌شود. کمی با هواداران متوسط ​​شما یکی نیست.

مانند هر گروه دیگری از طرفداران، کوپه‌ها نیز در معرض خطر فریب خوردن امضاهای جعلی لیورپول و سایر کلکسیون‌های امضا شده با لیورپول قرار دارند. اینترنت، اگرچه چیز شگفت انگیزی است، به طرز غم انگیزی در معرض استثمار ناصادقانه توسط معامله گران علاقه مند به فعالیت هایی مانند سود فوری است. تأیید چیزی که نمی توانید ببینید دشوار است، و از آنجایی که هیچ کالایی که به صورت آنلاین فروخته می شود تا زمانی که وارد نشود، دیده نمی شود، طرفدارانی که به دنبال کلکسیون های فوتبال لیورپول هستند، باید قبل از ابراز وفاداری خود با پول نقد سخت مراقب باشند.

در حالت ایده‌آل، آنها هرگز نباید از وب‌سایتی که ادعا می‌کند امضاهای لیورپول و سایر کلکسیون‌های امضاشده لیورپول را می‌فروشد، بدون بررسی اینکه آیا بیانیه بازگشت قابل مشاهده است (هیچ سایت جعلی صفحه بازگشت ندارد، زیرا آنها نمی‌خواهند چیزها را پس بگیرند) و قابل ردیابی حمایت کنند. سیاست احراز هویت این کامل نیست، اما یک شروع است — و وقتی معامله مورد بحث می تواند به همان اندازه که مربوط به سال ها سنت باشد به اندازه گرفتن امضاهای لیورپول که نام بازیکنان مشهور را نشان می دهد، بهتر از هیچ است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *